reklam @amazon.se 🧡 jag och @Henrik Elvejord Borg är helt nostalgiska här hemma! Inne hos Amazon.se finns en sida med nordiska varumärken, som heter ”Nordic Brands”, där du kan hitta massor av härliga produkter (och våra favoriter samlade). Det känns så bra att stötta sina locals!! 🇳🇴🇮🇸🇸🇪🇩🇰🇫🇮
Reklam St.Tropez 🥥 Just nu 20% rabatt hos KICKS! Att göra tantouring har aldrig varit enklare tack vare St.Tropez Self Tan Sunlit Skin och deras drömmiga borste. Det går så snabbt och blir så glowigt och snyggt!
Reklam @NIVEA 💙 Det känns helt otroligt att jag redan är i vecka 15!! NIVEA Micellar water Skin Glow är ett micellar vatten (med 5% serum i) som innehåller Vitamin C & E. Den återfuktar och ger en superfin glow. Perfekt rengöring för en både sminkad och osminkad dag! 💙
@Bella Anckarman🎀 utmanar mig i betalt samarbete med @NIVEA 💙 NIVEA SUN 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50+ är PERFEKT under smink! Innehåller Hyaluronsyra & Licochalcone A, är parfymfri och passar alla hudtyper
Alltså guuud vad bra jag mår nu! Fy vad hemskt det varit att må så illa 🥲Andra trimestern är verkligen en DRÖM. Ibland glömmer jag att jag ens ÄR gravid?!
Jag, @Henrik Elvejord Borg och lillen magen är på en underbar resa på Gran Canaria i betalt samarbete med @TUI Sverige 💕 Först bodde vi på superfina Hotel Meliá och nu har vi checkat in på Santa Catalina (som ser ut som taget direkt ur en gamma Hollywood-film).